Рубрики
... |
Тетяна Хвиль 16:10 25.11.2013 Рулет з сала від Тетяни-чарівниціІз настанням холодів людському організму (не всім організмам однаково, звичайно) потрібно нові джерела енергії, найкращими з яких вважають мед та сало. Поєднувати їх в одному рецепті я не буду (поки що), почнемо із сала. Звичайне сало швидко приїдається, тож давайте зробимо рулет. Візьмемо шматок сала - тонкий та довгий,з тих, що нікуди подіти, десь на 700 г, відіб’ємо для надійності, посолимо, поперчимо та розмажемо по ньому 200 г фаршу (на ваш смак), скрутимо рулетиком (я ще перев`язую ниткою). Зверху обмазуємо часником та спеціями (я беру мелене лаврове листя). Запікаємо 30-40 хв. при 180С. Після того, як вийняли рулет із духовки, на нього зверху треба покласти щось важке (я кладу розділочну дошку, а на неї мармурову ступку), тоді наш виріб набуде гарної форми і його буде легко різати. Готувати легко!!! Лаврове листя багате на фітонциди, містить в собі дуже багато корисних мікроелементів і дубильні ферменти, такі необхідні нашому організму, адже вони сприяють виведенню з організму шлаків, зростанню імунітету. Особливо цінним є те, що лаврове листя цілком зберігає власні лікувальні властивості навіть у висушеному варіанті. Аромат лаврового листя всім нам відомий з раннього віку. Майже всі господині кладуть листки в перші і другі страви, в холодці, соуси тощо. Практично завжди лавровий листок вживають і для консервування. Однак, як виявилося, лавровий листок цінується не лише як приправа, він має і корисні лікувальні властивості, наприклад, з його допомогою можна знизити рівень цукру в крові. Лавровий листок - чудові ліки від стоматиту. Якщо виникло запалення ясен, рекомендовано пожовувати листок. При цукровому діабеті використовують екстракт лавру. Для цього 30-40 листочків лавру потрібно залити 0,5 літра гарячої води. Пити зранку перед сніданком і протягом дня перед вживанням їжи по 2 столових ложки, 3-4 рази на добу. При гаймориті приходить на виручку лаврова олія. Олію можна виготовити в домашніх умовах. Потрібно подрібнити 30 г лаврових листочків, залити однією склянкою рослинної олії і настоювати 5 діб, потім профільтрувати. Цю олію вживають і як ліки від пролежнів. Корисні та лікарські особливості лаврового листка використовують для зцілення від туберкульозу: лавровий листик зміцнює стійкість організму до мікробів, збільшує імунітет організму. При золотусі, гострих гнійних запаленнях вух і шкіри голови потрібно мити голову настоянкою лавру. При підвищеній пітливості ніг рекомендують приймати ванночки з лавра. Перед сном кинути в таз з теплою водою 30-40 лаврових листочків і попарити ноги.
Відвар лаврового листка вживають і в попереджувальних цілях для зміцнення імунітету . Близько 5 г лаврових листочків (десь 15 одиниць) кинути в 300 г води і кип'ятити 5 хвилин, потім настояти в термосі 3-4 години, профільтрувати і випити всю цю кількість по 1 столовій ложці протягом дня. Приймати цей відвар - 3 дні, через 2 тижні можна повторити.
Як виявилося, лаврові листочки мають всі шанси зайняти місце няньки для дитини: якщо малюк вередує, або ніяк не може заснути, покладіть пару листочків в ліжко малюка. Як правило, дітки скоро вгамовуються і засинають, ось так впливають на маленьких властивості листа.
Якщо болять вуха, потрібно налити в емальовану каструлю стакан води, опустити туди 5 лаврових листочка, прокип'ятити і дати настоятися 2 години, добре обгорнувши. Капати у вухо нездорове по 3-4 краплі придбаного відвару і ковтати його по 3 столові ложки. Операцію повторюють по 3 рази на добу.
А ще лавровий лист може допомогти звільнитися від кашлю, і повітря житлоплощі вичищає: достатньо залити окропом 1-2 листочка, глибоко подихати, і профілактика легких і всієї квартири гарантована.
При дерматологічних хворобах замість низки і ромашки можна використовувати відвар лаврового листка: 10 листків залити літром окропу вранці. Увечорі вилити відвар в глибоку ванну, приймати ванну 10-15 хв. Робити 9-10 днів, не кожного дня, а з перервами у 2-3дні.
Тетяна Хвиль, Р-Р Переглядів: 885
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |