Рубрики
... |
Тетяна Хвиль 17:52 12.12.2013 Пісні пиріжки – смакота від Тетяни-чарівниціПіст – це не привід відмовляти собі у смачній їжі. Завжди можна щось вигадати такого, наприклад, пиріжки. Думаєте, якщо тісто без яєць, вершкового масла або маргарину, то воно не може бути смачним? А ось і ні. Я вам розповім рецепт тіста, яке ніжне, м’яке та неймовірно смачне. Записуйте: 1 склянку води (стандартну) закип’ятити із 0,5 склянки олії (беремо рафіновану) і відразу заварюємо цією субстанцією 300 г борошна, ретельно вимішуємо ложкою (це дуже просто робиться) і залишаємо охолоджуватися. Ось і весь рецепт тіста, правда класний? Спробуйте, це дуже швидко, просто і смачно. Я робила пиріжки із капустою (звичайнісінька капустяна начинка із додаванням щіпочки шавлії), а можна зробити із будь-яким наповнювачем, – мій чоловік каже, що було б смачно із м’ясним фаршем (хто б сумнівався, а постити хто буде?). Пиріжки просто тануть, і не тільки в роті, це в прямому розумінні –– всі 18 пиріжечків ( а саме стільки виходить із порції) просто розтанули невідомо де. Готувати легко, а готувати для близьких ще й приємно!!!
Шавлія (від лат. Salvia) означає «порятунок» і є ліками від усіх хвороб. У медичних цілях найчастіше використовують листя шавлії. Саме в них містяться вітаміни Р і РР, органічні кислоти, флавоноїди, алкалоїди, гіркоти, дубильні і смолисті речовини. Шавлія має прекрасні антисептичні властивості: дуже швидко загоює рани і навіть виразки. Ефірна олія шавлії заспокоює нервову систему, знімає депресію, полегшує головний біль. Шавлію застосовують для лікування гастритів, колітів, хвороб печінки і жовчного міхура, проносу, подагри і артриту. Найбільш цілющою складовою шавлії є ефірна олія. У ньому містяться такі антиоксиданти, як цинеол, пінен, камфора, a- і β-туйон, які сприяють знищенню бактерій в організмі. У вигляді настою цю траву приймають при ангіні, катарах верхніх дихальних шляхів, тонзиліті, фарингіті. Зовнішньо відвар з листя шавлії використовують для ополіскування волосся (проти випадіння або інфекційних захворювань шкіри голови). Зауважте: пити чай з шавлії корисно при порушеннях менструального циклу. Завдяки естрогенному, охолоджуючому ефекту, він сприяє полегшенню припливів при клімаксі. Незважаючи на всі вищезгадані корисні властивості, застосування шавлії лікарської протипоказано при вагітності, сильному кашлі, гострому нефриті. Під час поширення простудних захворювань рекомендуємо запастися трав'яним збором з лікарських трав, не забувши при цьому купити шавлію.
Тетяна Хвиль, Р-Р Переглядів: 928
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |