Рубрики
... |
Тетяна Хвиль 16:16 03.12.2013 На чай з тарілочкою спагеті запрошує Тетяна-чарівницяНадіюся, що я вас заінтригувала, а вся справа у незвичному вигляді печива, для приготування якого нам буде потрібна... часникодавка. Зацікавило? Тоді робимо: 130 г м’якого масла або маргарину збиваємо із 60 г цукру і 1 пачкою сухого пудингу (у мене був класичний карамельний), додаємо 1 яйце і 200 г борошна, замішуємо тісто. Розкатуємо його в пласт 1 мм і вирізаємо кружальця, я зробила 24 шт. діаметром 4 см. З обрізків тіста формуємо стільки ж кульок, скільки у нас вийшло кружалець. Кульки викладаємо на деко з пергаментом, зверху на тісто кладемо невелику кількість начинки – це може бути густе варення, повидло, перемелена суміш сухофруктів (найкраще підійде в’ялений чорнослив – він найбільш вологий). В моєму випадку було сливове повидло. А далі беремо часникодавку, вкладаємо в неї кульку тіста і видавлюємо зверху на начинку. Потім ножем акуратно підрізаємо і – вуаля! – отримаємо тарілочку спагетті, яку випікаємо 10-15 хв., при 200 С. Зверху посипаємо цукровою пудрою, але тісто вже солодке, тому пудра має виступати лише елементом декору. Я впевнена – ваші рідні, а особливо діти, оцінять результат. Готувати легко!!!
Щоденне вживання в їжу невеликої кількості чорносливу допомагає позбутися зайвої ваги. Чорнослив має антимікробні властивості. Сушені сливи здатні загальмувати зростання великої кількості бактерій, і, крім того, подібно до деяких антибіотиків, згубно впливати на мікроорганізми, присутні в ротовій порожнині людини. На початку розвитку серцево-судинних захворювань, ніякий інший натуральний засіб так не допомагає, як чорнослив. Він сприяє нормалізації тиску і обмінних процесів в організмі, і, як ми вже говорили, сприятливий для травного тракту. Мабуть, травна система – те, для чого чорнослив корисний найбільше. Настої з цього сухофрукту допоможуть в лікуванні закрепів, для нормалізації травлення. Крім цього, чорнослив буде корисним для людей, які страждають від підвищеного тиску (гіпертонії), серцевих захворювань, хвороб нирок, печінки, запалення суглобів (ревматизму) і атеросклерозу. Чорнослив покращує зір, оскільки містить велику кількість ретинолу (вітамін А). Маючи тонізуючу властивість, він може впливати на наше самопочуття. Крім того, йому приписують цінні косметологічні властивості: сушені сливи корисні для шкіри, допомагають підтримувати її здоровий і свіжий вигляд. Цей сухофрукт також радять вживати хворим з онкологічними новоутвореннями. Чорнослив – багате джерело калію, а цей хімічний елемент, як відомо, необхідний для скорочення м’язової тканини, для передачі сигналів нервовим волокном, для нормальної серцевої діяльності та підтримки кислотно-лужного балансу. Калій стимулює жовчовиділення і служить сечогінним засобом, що робить його необхідним у лікуванні сечокам’яної хвороби. Відомо, що чорнослив може служити натуральним імуномодулятором, що підвищує загальну резистентність організму до зовнішніх несприятливих впливів. Ці корисні властивості чорносливу обумовлені вмістом в ньому антиоксидантів, що нейтралізують шкідливі для здоров’я людини вільні радикали. Саме це пояснює омолоджуючі властивості чорносливу, а також його користь для людей, що страждають на онкозахворювання. Сухофрукт цей також застосовують в лікуванні подагри, для підвищення апетиту і стимуляції секреції шлункового соку.
Тетяна Хвиль, Р-Р Переглядів: 762
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |