Рубрики
![]() ... |
![]() 10:08 01.08.2022 У ДТП на Дубенщині травмувалися водій легковика та його пасажиркаПовідомлення про автопригоду на трасі «Київ-Чоп» неподалік села Ситне надійшло до поліції учора, 31 липня, близько 12:45 Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що водій автомобіля «ВАЗ», 60-річний житель міста Нетішин Хмельницької області, виїжджаючи із села Ситне, не впорався із керуванням і допустив зіткнення із зустрічним автомобілем «Daewoo Lanos» під керуванням 32-річного жителя Харкова.
Унаслідок ДТП водія вазівки із закритою черепно-мозковою травмою та його 59-річну пасажирку із переломом ключиці доставили в Радивилівську центральну районну лікарню.
Зі слів пасажирки, під час руху 60-річному водію стало зле, внаслідок чого він втратив свідомість.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі ВП №2 (м. Радивилів) Дубенського РВП розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України.
Транспортні засоби у рамках вилучені та поміщені на спецмайданчик. У рамках кримінального провадження поліцейські з’ясовують усі обставини автопригоди. Обидва водії попередньо тверезі: у них також відібрані зразки крові. Відділ комунікації поліції Рівненської області Переглядів: 427
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |