Рубрики
• Усі
• Події
• Рецепти
• Політика
• Економіка
• Суспільство
• Бізнес
• Освіта
• Культура
• Спорт
• Корисні поради
• Це цікаво


ПіКа -

♥ Додати в "Закладки"


Популярне

У Вараському районі поліцейські виявили посів конопель і вилучили наркотики: розпочато досудове розслідування (11508)

Тертий пиріг з сиром та ягодами (1286)

Курча запечене по-грузинські (чкмерулі) (1058)

У Рівненській обласній дитячій лікарні відкрили сімейну кімнату (1046)

У Рівному чоловік викрав побутову техніку із орендованих квартир (1038)

Встановлено особу зловмисника, причетного до умисного вбивства у Рівному (1030)

18 нових автобусів курсуватимуть вулицями Рівного (1002)

Правоохоронцю, який застрелив чоловіка у Рівному, повідомили про підозру (1021)

Рівненські аудитори виявили на комунальному підприємстві порушень та недоліків на мільйони гривень (982)

У Рокитному на збуті марихуани викрили місцевого жителя (1014)

У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє братів (1012)

У Рівненському районі внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст (1006)

Закуска із запечених баклажанів (1002)

У закладах освіти Рівненщини створюють безпечне середовище (983)

У Рівному триває підготовка до опалювального сезону (996)

Ванільне морозиво з пармезаном (964)

На Рівненщині правоохоронці затримали зловмисника, який продавав автомобілі, призначені для ЗСУ (956)

Освіта Рівненщини проходить випробовування війною (922)

Із російського полону визволили чотирьох військових з Рівненщини (871)

Баклажан-кебаб в духовці (861)

#новиниРівне,#новиниРівного,#новини...
3 способи надіслати гроші з-за кордону
15:16 29.11.2019

3 способи надіслати гроші з-за кордону

За даними Національного банку України, минулоріч українські заробітчани переказали в Україну $10,9 млрд, це сума співставна з 8,3% ВВП країни за рік

За підсумками 2019 року - заявили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - грошові перекази українських трудових мігрантів до України можуть сягнути $12 млрд.

Наші співвітчизники, виїжджаючи на заробітки за кордон, продовжують активно перераховувати кошти близьким та рідним в Україну. Однак перед кожним стає проблема вибору законного та швидкого каналу передачі коштів.

Ми вирішили торкнутись цієї проблеми і коротко розповісти про можливі шляхи переказу коштів з-за кордону.

1.Почнемо з поширеного переказу коштів на картковий / поточний рахунок (SWIFT-переказ).

Принципова умова такого переказу – наявність карткового або поточного рахунку в отримувача. За її наявності відправник за кордоном може надіслати кошти з відділення банку, вказавши прізвище та банківські реквізити отримувача. Отримувач коштів в Україні зможе отримати їх через 2-3 банківських дні у відділенні свого банку.

Серед «плюсів» такого переказу – безпечність пересилання коштів.

Серед можливих незручностей та обмежень:

–отримувачу необхідно відкрити поточний або картковий банківський рахунок. У зв’язку із цим постає питання вибору надійного банку. Повні банківські реквізити необхідно передати відправнику для здійснення відправлення коштів;

- обмеженість доступу до інформації про тарифи на цю послугу, адже банки за кордоном (як і в Україні) самостійно встановлюють тарифи та можуть інформувати про їх розмір на власний розсуд, на сайті або ж лише під час особистого звернення до відділення;

- обмеженість доступу до сервісу для наших трудових мігрантів у випадку, якщо їх статус перебування в країні не легалізовано. Відправник зазвичай (в залежності від законодавства країни перебування) також повинен відкрити банківський рахунок.

- Також не забуваймо, що в багатьох невеличких сільських населених пунктах України фізично можуть бути відсутні відділення будь-яких банків, що може ускладнювати процес отримання коштів.

Крім того, оскільки гроші приходять на рахунок, одержувач буде нести додаткові витрати на зняття коштів в залежності від тарифів банку. В середньому комісія банку за таку операцію може складати від 1 до 2%.

Іноді на форумах можна зустріти пораду «відкрити рахунок за кордоном та переслати одержувачу в Україну карту, щоби мати можливість поповнювати її за межами країни, а кошти знімати у нас». Тут варто зазначити, що часто банки прописують правило: "не передавати картку третім особам". Тобто такий варіант є порушенням, і в разі відстеження транзакцій, що викличуть підозри, (наприклад, в один день поповнення і зняття готівки в двох країнах) банк може вжити відповідних заходів, наприклад, заблокувати картку.

2.Якщо кошти необхідно отримати терміново, можна скористатись однією з систем грошових переказів (Western Union, MoneyGram та ін.).

Серед переваг – надійність і швидкість переказу (кошти доступні протягом 10 хв. після відправлення). Для отримання переказу не потрібно відкривати рахунок в банку.

Серед особливостей – заздалегідь необхідно уточнити місцезнаходження пункту обслуговування системи і видачі грошових переказів, щоби адресат мав змогу так само швидко отримати переказ «на руки». Або, як варіант, з’ясувати, чи працює з однією з таких платіжних систем ваш банк, тоді кошти можна буде отримати через касу у відділенні банку.

Що стосується комісії, то при переказі $1000 США доведеться заплатити $15-50 в залежності від системи та країни призначення. Міжнародні платіжні системи відзначаються доволі високою вартістю комісії.

3. Міжнародний поштовий переказ

У багатьох країнах саме національні поштові оператори є призначеними операторами з надання поштових платіжних послуг та лідерами за кількістю відправлених міжнародних переказів.

Укрпошта також пропонує послугу відправлення та виплати переказів.

Найбільш популярними є такі напрямки, як Польща, Ізраїль, Іспанія, Португалія тощо. Також популярним напрямком є перекази з/в Російську Федерацію. Зважаючи на існуючі обмеження щодо відправки та виплати переказів за міжнародними системами переказу коштів з/до цієї країни, для багатьох людей поштові перекази, що здійснюються в межах країн членів Всесвітнього поштового союзу*, є єдиною можливістю здійснити допомогу рідним та близьким.

Серед «плюсів»:

- надійність, адже Укрпошта, на відміну від банків, не здійснює ризикованої фінансової діяльності – кредитування тощо;

_- доступність, адже поштові перекази, на відміну від банківських, пересилаються до всіх населених пунктів країни без виключення та виплачуються як у відділеннях поштового зв’язку, так і вдома одержувачам (без стягнення додаткової плати);

- не потрібно відкривати банківський рахунок;

- термін пересилання міжнародних поштових переказів у великі міста сягає 2-3 годин;

- термін пересилання міжнародних поштових переказів у села можна співставити із терміном проходження SWIFT-переказу, тобто 2-3 банківських дні.

Серед обмежень - відсутність миттєвих переказів.

Особливо відзначаємо наявність унікальної опції - доставка додому (є актуальною, наприклад, для людей похилого віку, яким фізично важко дістатись до поштового чи банківського відділення).

Міжнародні поштові перекази приймаються і виплачуються у іноземній валюті в певних відділеннях, перелік яких можна дізнатися на сайті товариства за посиланням https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/06/dovidnyk_valutnyh_vpz.pdf. У решті відділень – Міжнародний переказ перерахують за курсом АТ «Укрпошта» і виплатять в гривнях.

Тариф на відправлення міжнародного поштового переказу з України за кордон становить 2% (на суму від 2000 грн). Щодо тарифів на відправлення поштового переказу із інших країн – з ними також можна ознайомитись на офіційному сайті нацыонального поштового оператора.

За повідомленням пресслужби


Переглядів: 396


Додайте коментар:

защитный код

На Рівненщині внаслідок ДТП загинув п’ятирічний велосипедистНа Рівненщині внаслідок ДТП загинув п’ятирічний велосипедист (22)
Смертельна автопригода сталася учора, 28 вересня, о 16:32 на перехресті вулиць Заріччя і 24 Серпня...
У жовтні на Рівненщині запрацюють 296 Пунктів незламностіУ жовтні на Рівненщині запрацюють 296 Пунктів незламності (22)
Про готовність Пунктів незламності до роботи в осінньо-зимовий період розповів під час брифінгу начальник Рівненської ОВА Віталій...
В Рівненській обласній лікарні вперше в Україні запустили інноваційну систему knopka для виклику чергових лікарівВ Рівненській обласній лікарні вперше в Україні запустили інноваційну систему knopka для виклику чергових лікарів (28)
Для того, аби сповістити фахівців певного профілю, медичному персоналу Відділення екстреної медичної допомоги достатньо натиснути кнопку і далі сповіщення вже отримує потрібний спеціаліст на...
Проходимо гормональне дослідження безоплатноПроходимо гормональне дослідження безоплатно (30)
Аналізи крові на гормони (гормональні дослідження) показують роботу ендокринної системи...
Будівельна афера у Рівному:Будівельна афера у Рівному: (29)
перед судом постане голова житлового кооперативу, який привласнив майже 20 мільйонів гривень...
Зефір "Слива-кардамон"Зефір "Слива-кардамон" (31)
...
У Рівному чоловік біля ліцею побив школяраУ Рівному чоловік біля ліцею побив школяра (31)
Повідомлення 33-річної жительки обласного центру, що на території одного із ліцеїв у місті Рівне невідомий наніс тілесні ушкодження її 11-річному синові надійшло до поліції 22 вересня близько...
П’яним збив бабусю із двома онучками: у Вараському районі судитимуть водіяП’яним збив бабусю із двома онучками: у Вараському районі судитимуть водія (60)
46-річному обвинуваченому може загрожувати від трьох до восьми років ув’язнення із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до восьми...

Пошук

Кулінарний конкурс

Кулінарний записник
Кулінарний записник Тетяни-чарівниці



Зареєструватися


Газета "Piвне-Ракурс"



Наші новини на Facebook

Наш Топ-100

ПіКа -   ПіКа - (С) 2013-2023    Всі права захищено.
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове.