Рубрики
... |
Тетяна Хвиль 15:48 26.05.2014 Тарт із ревенемЕсли ты на диете, помни золотое правило: хочешь жрать – жри яблоко. Не хочешь яблоко – не хочешь жрать. Цей рецепт я би не назвала зовсім дієтичним, але легким, фруктовим так точно. Хоча сумніваюся, що ревінь це фрукт. Кто ты, чудовище? Такий ніякий у сирому вигляді, і такий звабливий на смак при термічній обробці. Сказав би мені хтось ще місяць назад, що я буду морозити ревінь, плюнула би. Ніколи його не любила (а може не вміла готовити?), поки не зацікавилася одним рецептом французького кондитера (хто б здивувався) Філіпа Контичини. Приготувала, і тепер в моїй морозильній камері живуть кілька пакетиків із замороженим пюре ревеню (зимою буду дивувати рідних). Може хтось з вас теж зацікавиться. Уявіть: тоненький шар хрусткого пісочного тіста, шапка заварного мигдального крему, і вінчає все товстий-товстий слой пюре із ревеню. Це щось неймовірне!!! Для тіста збиваємо 140г масла (кімнатна температура) і 90г цукрової пудри до кремового стану, додаємо 1 яйце і 1 жовток. Збиваємо далі, поступово додаючи 230г борошна і 40г мигдального борошна (можна замінити на таку ж кількість звичайного). Замішуємо тісто, формуємо шар і кладемо в холодильник на 4-5 годин. Тісто може зберігатися до 14 днів. Для крему доводимо до кипіння 80мл молока. 1 жовток змішуємо із 20г цукру, 10г ванільного цукру, 12г кукурудзяного крохмалю, додаємо все в молоко. Заварюємо на консистенції сметани. Охолоджуємо. Додаємо 30г масла, збиваємо все міксером до пухкої маси. Далі додаємо 30г підсмаженого, молотого мигдалю. Перемішуємо. Крем в холодильнику може зберігатися до 7 днів. Робимо пасту з ревеню: 15г желатину залити 2ст.л. холодної води. 500г ревеню чистимо, нарізаємо шматочками і кладемо в каструлю. Додаємо 180г цукру і варимо на маленькому вогні 20-25 хвилин. Я не робила повністю однорідну масу, смачніше, коли потрапляють невеликі шматочки ревеню. Охолоджуємо. На цьому етапі можна заморозити. Розпускаємо желатин і додаємо до пюре. Розкачуємо тісто, викладаємо у форму діаметром 24см, випікаємо при 180С° 10-15 хвилин. Охолоджуємо. Викладаємо на пісочну основу крем, зверху – пюре. Ставимо у холодильник на 2-3 години. До чаю, молока, соку в таку жару – це просто знахідка!!! Готувати легко, а готувати для близьких ще й приємно!!!
У косметології олія ванілі застосовується для підвищення еластичності і тонусу шкіри, зняття подразнення та висипки. Для цього в базовій продукт — крем, лосьйон, тонік, додають п’ять крапель олії на п’ять грамів «транспортного» засобу. При нанесенні на шкіру чистої олії ванілі протягом кількох хвилин відчувається легкий пестливий холодок. Приємні розслаблюючі ванни з додаванням п’яти-семи крапель ванільної олії допомагають зняти напругу в тілі, підвищити сексуальну привабливість. Пояснення такій феноменальній властивості олії в якості афродізіака пояснюється його хімічною формулою, близькою за складом до феромонів людини. Для підвищення чуттєвості і отримання внутрішньої свободи дві-три краплі олії ванілі в аромамедальйоні носять на тілі. В ароматерапії олію ванілі застосовують при діабеті, депресії, безсонні, неврозі, стресі, метеоризмі, при мізерних і нерегулярних місячних, виразці шлунка, імпотенції, фригідності, недокрів’ї, ревматизмі. Способами застосування при всіх цих недугах можуть бути масажі з ванільним маслом, ванни, додавання в аромалампи, тоніки для тіла. Для лікування внутрішніх хвороб показано застосування однієї краплі олії на шматочку бісквіта два рази в день. Застосування масла ванілі допомагає людині при сильному алкогольному сп’янінні. Для цього потрібно додати одну-дві краплі на шматочок цукру і піднести до страждаючого, запалити аромалампу, налити кілька крапель в ємність з водою і поставити її біля ліжка хворого. Особливість аромату ванілі в тому, що він є кращим антидотом алкоголю, що викликає стійку неприязнь до прийому спиртного. У період місячних ванільне масло допомагає впоратися жінці з передменструальним синдромом, зняти больові відчуття. Кілька крапель олії на згині ліктя або за вушними раковинами допоможуть не просто приємно пахнути, але і впоратися з роздратуванням і непевністю в собі в критичні дні. Ванільну олію не рекомендується застосовувати вагітним жінкам і дітям. Воно безпечне, нетоксичне, однак при передозуванні може викликати нудоту і шкірні висипи. Протипоказанням може стати і індивідуальна непереносимість солодкого запаху ванілі. Ванільний аромат викликає почуття спокою, захисту, умиротворення і гармонії, допомагаючи справитися з неконтрольованими спалахами гніву, проганяючи безсоння.
Тетяна Хвиль Переглядів: 623
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |