Рубрики
... |
Тетяна Хвиль 15:43 16.05.2014 Знову вихідні, знову пікнікиНа кухне женщинам очень легко снимать стресс. Например, достала курицу, назвала Саней, Ваней или ещё как-нибудь, отрезала всё что захотела и ме-е-едленно опустила в кипяток! Ну я не така кровожерлива, до чого і вас закликаю. Тим більше, що маю рецепт який якраз і потребує занурення дечого у кип’яток. Якраз для емоційної розрядки на вихідних для себе коханих, та гастрономічної насолоди для других половин. Повірте, вони це оцінять, тому що робити будемо шпикачки по-домашньому. На 15 шпикачок (приблизно 10-12см) нам буде потрібно 1,5кг підчеревини або пісна свинина та сало в рівних пропорціях. Робимо фарш, солимо, перчимо, додаємо обов’язково мускатний горіх (він надає справжній ковбасний дух). Начиняємо кишку, перев’язуючи кожні 10см кулінарною ниткою (вона міцніша за звичайну). Далі всі наші шпикачки опускаємо в кип’яток, до тих пір поки вода знову не закипить. Далі виймаємо і виносимо на мангал або ставимо на гриль в духовку. Тримаємо все до готовності. Знімаємо і відразу подаємо до столу разом із зеленню та овочами. Шпикачки виходять мега-соковитими та ніжними, смачними та недорогими.
Готувати легко, а готувати близьким ще й приємно!!!
У чому ж полягають цілющі якості мускатного горіха? У першу чергу, цей горіх насичений вітамінами групи B і A, а також мінералами. Крім того, до його складу входять магній, фосфор, кальцій, залізо, органічні кислоти, крохмаль, білок та інші корисні та необхідні організму людини речовини. У першу чергу, його застосовують при захворюваннях серцево-судинної системи: для нормалізації артеріального тиску, для поліпшення кровообігу, а також зняття головного болю. При головному болі нанесіть на лоб пасту з молока і меленого горіха. Ще однією важливою лікувальною властивістю мускатного горіха є відновлення травної функції: стимуляція апетиту, допомога в позбавленні від нетравлення, діареї, кишкових інфекціях. Крім того він має вітрогінну дію: допомагає виводити з кишківника гази. Також цілющі якості допомагають при захворюваннях опорно-рухової системи: сприяють зміцненню кісткових тканин і знижують ризик появи таких захворювань, як артрит, ревматизм та остеохондроз хребта. При ревматизмі з мускатного горіха і рослинного масла приготувати пасту і в теплому вигляді нанести на хворе місце. Не залишимо без уваги і імунну систему людини . Мускатний горіх виступає вірним помічником при ослабленому імунітеті. Він володіє імуномодулюючою дією: збільшує загальну опірність організму, а отже надає позитивний ефект при простудних захворюваннях. Крім того, цілющі якості допомагають при розладах нервової системи. Тому, за допомогою мускатного горіха, можна боротися з безсонням, постстрессовимі реакціями, зі зниженням обсягу пам'яті, підвищеною дратівливістю. Якщо у вашого малюка ріжуться зуби, і він весь час вередує, то вам на виручку прийде все той же горіх. У цьому випадку цілющі якості спрацюють як натуральний заспокійливий засіб (0,1 грама порошку змішати з молоком або медом). Для дорослої людини рекомендується при безсонні перед сном випивати склянку підігрітого молока з 1/4 ч. л. мускатного горіха.
Тетяна Хвиль Переглядів: 809
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |