Рубрики
... |
Тетяна Хвиль 12:29 28.04.2014 Все найкраще - дітям.Ні в кого не вникає сумніву в тому, що сир – один з найкорисніших продуктів для дитячого харчування (і не тільки для дитячого). Але де ви бачили дітей, які із задоволенням його їдять. Ні, звісно є прихильники цього продукту, але дуже мало, це скоріше виняток, а не правило. От батькам і доводиться хитрувати, щось вигадувати. На сторінках нашого записничка є тільки один корисний рецпт для дітлахів. Будемо виправляти цю прикристь, а приготувати я пропоную глазуровані сирочки. Погодьтеся, мало знайдеться дітей (людей), які просто пройдуть повз холодильників із цими ласощами. А чи такі вже корисні магазинні сирочки? Щоб це перевірити досить лише прочитати, що написано на звороті етикетки. Я прочитала один раз, цього виявилося досить, щоб припинити купляти їх для себе дорослої, а про дітей я взагалі мовчу. Приготування таких сирочків вдома займе небагато часу, зате користі і насолоди принесе чимало. Тим більше, що смаків можна вигадати безліч. Якщо цікаво, то почнемо. На 12-15 сирочків нам знадобиться 500гр домашнього сиру, 50гр масла (або 2ст.л. домашньої сметани), 2ст.л. цукру якщо будете робити із наповнювачем (варенням, згущонкою або з керобом). Якщо робити просто шоколадні (з какао), родзинками або курагою, то цукор можна збільшити. Всі інгредієнти пробиваємо блендером до однорідної маси. А далі грає ваша фантазія. Я робила із грушевим конфітюром, тому викладала столову ложку сиркової маса на долоню, розплескувала і викладала конфітюр. Потім сирковий плесканчик згортала до купи і загортала так, щоб начинка не витікала. Це робиться дуже просто і дуже швидко. Якщо робите без наповнювача, просто ванільні, шоколадні, з родзинками, курагою або цукатам, то це ще простіше –– просто робите маленькі ковбаски. Далі кладемо наші заготовки в морозильну камеру на 3-4 години. Це робиться для полегшення глазурування. Для глазурування нам знадобиться 150-200гр шоколаду. Шоколад краще брати чорний, він не так шкодить зубній емалі. Розтоплюємо шоколад на водяній бані. Виймаємо заморожені заготовки і покриваємо їх шоколадом. Це можна робити кількома способами. Перший: занурювати сирок в глазур, але тоді шоколад з водяної бані не знімаємо, щоб підтримувалася температура. Другий: наносимо глазур за допомогою силіконової кисточки, цей варіант особисто для мене найкращий. На заморожених сирочках шоколад застигає миттєво. Покриті сирочки викладаємо на пергамент і ставимо в холодильник на 20-30 хвилин. На цьому все, можна кликати дітлахів і насолоджуватися. Зберігають глазуровані сирки, загорнутими у фольгу в морозильний камері. Дістаються за 30-40 хвилин до подачі. Дуже гарно, дуже смачно, дуже корисно! Готувати легко, а готувати для близьких ще й приємно!!!
Що таке кероб? По-перше, на відміну від какао-бобів, кероб солодкий сам по собі і не вимагає при приготуванні солодощів додавання рафінованого цукру. По-друге, кероб містить багатий набір вітамінів і мінеральних речовин. Кероб на 8 % складається з протеїну і містить вітаміни А, В, В2 і D. У ньому міститься багато кальцію, фосфору, калію і магнію, а також в ньому містяться залізо, мідь, нікель, барій і марганець. По-третє, кероб значно знижує засвоювання надлишку холестерину при щоденному прийомі їжі. Його гіпохолестеринова здатність у два рази сильніша ніж, у інших харчових волокон. По-четверте, на відміну від кави і какао, кероб не містить психотропних речовин: кофеїну і теоброміну, які є в шоколаді і які викликають звикання та алергію. Кофеїн і теобромін – це стимулянти. Кофеїн впливає просто на мозок, стимулюючи почуття, натхнення і пильність. Кофеїн може передаватися з грудним молоком, вагітним жінкам також рекомендується утриматися від прийому кофеїну. Кофеїн має болезаспокійливі властивості, але також має побічні ефекти: занепокоєння, нервозність, нудоту і почастішання серцебиття. Він стимулює вироблення шлункового соку і діє як сечогінний засіб, тобто через нього разом з водою може відбутися витік розчинних у воді вітамінів В і С. Кофеїн стимулює вивільнення запасів енергії тіла, тобто запас цукрів різко надходить у кров. Самі знаєте, до чого це може призввести: діабет, ожиріння тощо. У керобі відсутній фенілтіламін, який викликає мігрень, і фромамін, який крім мігреней викликає алергію. У керобі немає щавлевої кислоти, яка не дає організму використовувати кальцій і цинк. Ці мінерали (кальцій і цинк ) необхідні для здорової шкіри. Наявність щавлевої кислоти в шоколаді може бути причиною прищів, які зазвичай з'являються у підлітків, схильних до надмірного споживання шоколаду. Кероб містить великі вуглеводи (цукри) і дубильні речовини. Вуглеводи роблять кероб клейким, здатним поглинати воду і діяти як загущувач . Дубильні речовини керобу зв'язують токсини, таким чином дезактивуючи їх. Звичайно, кероб не панацея і не лікарський препарат. Ті, хто люблять і їдять шоколад, можуть перейти на кероб . У будь-якому кулінарному рецепті можна замінити порошок какао на кероб.
Тетяна Хвиль, Р-Р Переглядів: 825
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |