Рубрики
... |
Тетяна Хвиль 17:29 18.12.2013 Ялинкові прикраси: можна з’їсти, а можна – понадкушувати !Пряники, улюблена випічка дитинства... А саме слово походить від слова «прянощі», які обов’язково додають в тісто. І сьогодні хочу запропонувати вашій увазі їстівні прикраси на ялинку. Це дуже цікаво, тому що готувати можна з дітьми (це укріпить спокійну атмосферу в домі), таких прикрас не буде ні в кого (так званий ексклюзив), і взагалі, домашні солодощі – це завжди незрівнянно смачно і приємно. Якщо вам цікаво то: збиваємо 100г м’якого масла (або маргарину) із 110 г цукру і 3 ч. л. меду (звичайно, найкраще взяти гречаний мед, у мене був лісовий, тому тісто вийшло світлого кольору), додати 1 яйце, 1,5 ч. л. пряної суміші,200г борошна і 1 ч. л. розпушувача, замісити тісто і покласти його на 1,5 – 2 години в холодильник ( тісто може зберігатися до місяця). Розкачуємо, вирізаємо улюблені фігурки. Випікаємо 10-12 хв., при 180°С. Якщо все-таки вирішили пряниками прикрашати ялинку, то отвори потрібно зробити, поки випічка не захолола. Я зробила маленьких чувачків і прикрасила їх білковою глазур’ю (1 білок + 150г цукрової пудри + 1 ч. л. лимонного соку, все збити).
Завдяки своїм цілющим властивостям, імбир використовується, як лікарський засіб. Найважливішою властивістю імбиру вважається його здатність підсилювати мозковий кровообіг, що стимулює активність мозку. Тому в раціон харчування рекомендують включати імбир людям, зайнятим розумовою працею. Пряний аромат імбиру - прекрасний тонізуючий засіб, яке підвищує самооцінку і бадьорить. Імбир позитивно впливає на імунну систему людини, допомагає організму позбавитися від токсинів. Його часто використовують як профілактичний засіб від простуд, імбир не протипоказаний дітям. Якщо ви почали кашляти і чхати, візьміть невеликий шматочок кореня імбиру і пожуйте його. Якщо у вас заболіло горло, спробуйте видавити з імбиру трохи соку, десь 2 чайні ложки і додайте щіпку солі, цей засіб можна приймати перед їжею. Також антибактеріальні властивості імбиру згодяться вам і для того, щоб ліквідувати запальні процеси в роті, наприклад, при стоматиті. Імбир ефективний засіб для профілактики лікування виразкової хвороби, він добре впливає на слизову оболонку шлунка, запобігає появі кишкових паразитів. Речовини, які містяться в імбиру, сприяють нормалізації кровоносних судин, мають протиракові властивості, знижують ризик утворення тромбів. У корені імбиру містяться незамінні амінокислоти, які грають величезну роль в обміні речовин. Таким чином, імбир можна використовувати, щоб нормалізувати жировий обмін, зокрема, щоб підвищити засвоюваність жирових жирів. Для цього потрібно додавати трохи маринованого або сушеного імбиру до рибних або жирних м'ясних страв. Також потрібно згадати і таку корисну властивість імбиру, як усунення болю. Для цього потрібно натерти свіжий імбир, або взяти сушений імбир і розвести водою до кашкоподібного стану. Прикласти на проблемну ділянку, і скоро біль мине.
Тетяна Хвиль, Р-Р Переглядів: 978
|
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |