Рубрики
... |
Як вибрати ковдруВід правильного вибору ковдри багато в чому залежить комфортність сну. Ця постільна приналежність повинна відповідати пори року, індивідуальним смаковим уподобанням власника, володіти необхідними якісними характеристиками і підходити за розміром до ліжка. Якою б не була різновид ковдри, вона повинна відповідати вимогам безпеки і якості. Спробуємо розібратися в питаннях вибору ковдри на сайті https://billerbeck.ua/122-detskoe-odeyalo-kameliya.
Які бувають ковдри?Ковдри класифікують за різними ознаками:
Вибір ковдри на сезонЗалежно від сезону і температури повітря в приміщенні доцільно купити кілька ковдр і міняти їх виходячи з існуючої ситуації. Для літа підійде тонка легка ковдра. На зиму краще придбати тепле і товсте виріб. У міжсезоння зручніше користуватися полегшеним ковдрою середньої товщини.
Літні ковдриЗ настанням теплих літніх днів виникає необхідність ховатися вночі чимось більш легким. Деякі люди вважають за краще закутатися в простирадло або махрове покривало. Однак під таким саморобним покриттям під ранок може стати прохолодно. Саме тому раціональніше вибрати літню ковдру. На літо краще вибрати тонке або полегшене ковдру з якісним натуральним або синтетичним наповнювачем. Такі Постільні приналежності мають власну класифікацію:
Літні ковдри відрізняються наступними характеристиками:
Зимові ковдриКовдра для зимового періоду має бути більш щільним і теплим в порівнянні з літніми варіантами. Для того щоб правильно вибрати теплу ковдру, необхідно чітко уявляти, якими вони бувають. Розрізняють три основних типи в залежності від технології пошиття:
В якості наповнювача для зимових ковдр найбільш часто використовують пух, шерсть, бамбук, холлофайбер, холофітекс. Натуральні матеріали більш екологічні і гігроскопічні, проте не підходять для алергіків. Людям, що страждають астмою або алергією, краще вибрати зимову ковдру з синтетичним наповнювачем. Він не поступається своїми зігріваючими властивостями натуральним, проте гірше пропускають повітря і не дають шкірі дихати.
Всесезонні ковдриДаний вид ковдр є більш універсальним варіантом, що дозволяє заощадити кошти. Такими постільними речами можна користуватися протягом усього року. У процесі виробництва всесезонних ковдр використовують інноваційні технології, засновані на об'єднанні терморегулюючих властивостей. Це дозволяє подібним аксесуарам підтримувати необхідний мікроклімат для того щоб сплячій людині було комфортно і взимку, і влітку. Безсумнівною перевагою всесезонних ковдр є демократична ціна, а також компактність, що дозволяє заощадити місце для його зберігання. Якщо доводиться часто приймати гостей, то доцільно вибрати саме всесезонне ковдру. Зазвичай подібні вироби наповнюють овечої або верблюжої шерстю, шовком, пухом або високоякісними синтетичними матеріалами в певній пропорції. Це робить їх тепліше в порівнянні з літніми моделями, і краще за своїми ергономічними якостями.
Вибираємо наповнювачЩоб придбати гарне ковдру, необхідно проаналізувати всі переваги і недоліки кожного виду наповнювача. Для початку не зайвим буде визначитися, чого ви очікуєте від виробу і які функції воно повинно виконувати. Від цього безпосередньо залежить вибір типу наповнювача-натуральний або синтетичний. Детальніше зупинимося на кожного різновиду.
Верблюжа шерстьОдин з найбільш поширених натуральних наповнювачів ковдри для сну. Головними перевагами матеріалу є:
Вироби з верблюжої вовни користуються популярністю протягом багатьох століть. Єдиним недоліком сировини є його можлива алергенність.
Пухові ковдриВироби з таким наповнювачем можна вважати найпопулярнішими. Це обумовлено тим, що вони найзатишніші і теплі. Пуховий наповнювач може бути самим різним:
Переваги пухових моделей:
Недостатки:
Овеча шерстьТакий наповнювач практично нічим не поступається верблюжої вовни, проте вважається трохи менш теплим. Переваги вовняної ковдри:
Недоліки овечого наповнювача ідентичні недоліків вовняних ковдр інших видів. З обережність слід використовувати подібні моделі алергікам і астматикам.
бавовна і ватаБавовна і вату використовували в якості наповнювача для ковдр з давніх часів. Однак сучасні виробники вдосконалили способи виготовлення, і отримали можливість робити натуральні і теплі ковдри не настільки важкі як раніше. Переваги матеріалу:
Недоліком подібного ковдри є не дуже тривалий термін служби і можливість утворення грудок.
бамбукове волокноМабуть, бамбук-один з кращих сучасних наповнювачів, що поєднує в собі величезну кількість переваг. При цьому вибрати ковдру для сну, наповнене даним матеріалом, можна за досить демократичною ціною. Позитивні властивості бамбука:
Бамбукове волокно-один з найбільш безпечних і практичних сучасних наповнювачів.
Шовкова ковдраШовк-один з найбільш естетичних матеріалів. Такий наповнювач має низку незаперечних переваг:
Недоліком шовкового ковдри є його висока вартість. Це обумовлено складністю видобутку сировини.
Поліестер або холлофайберМатеріал є дуже теплим, комфортним і зручним в експлуатації. М'які, але пружні волокна холлофайбера мають здатність добре утримувати форму. Такий синтетичний наповнювач володіє практично всіма достойнствамі основних натуральних, але при цьому значно нижче в ціні і практичніше в догляді. Таке ковдру можна прати, воно не викликає алергії і не схильне до горіння.
СинтепонСинтепон-один з найбільш дешевих варіантів наповнювача. Під такою ковдрою краще спати тільки взимку, так як воно не володіє достатньою для комфортного сну в спеку повітропроникністю. Переваги синтепонових ковдр:
Недоліками таких ковдр є нетривалий термін служби і виникнення перешкод для дихання шкіри.
КомфорельЦей синтетичний матеріал у формі кульок за своїми властивостями схожий з лебединим пухом, але за ціною набагато більш доступний. Матеріал володіє дуже високим ступенем гігррскопічності, повітропроникності і відведення вологи. За ковдрами з комфореля дуже просто доглядати в домашніх умовах, підлягають пранню в машинці. Недоліком такого наповнювача є обмеження доступу кисню до шкіри.
СиліконДля наповнення ковдр використовують не сам силікон. Цією речовиною обробляють синтепонові волокна для того, щоб підвищити термін їх служби і зносостійкість. Якщо кошти на придбання ковдри обмежені, краще брати саме цей варіант. Силіконова обробка допомагає зберегти форму і пружність виробу навіть після багаторазового прання.
ЛиоцельКрім традиційних наповнювачів, кращі бренди з виготовлення постільних речей і білизни використовують для виробництва ковдр екзотичні природні матеріали. Найпоширенішим серед яких, можна вважати евкаліпт. Ліоцель або евкаліптові волокна - виключно міцний матеріал, який здатний прослужити кілька десятків років. Догляд за ним гранично простий. Його можна випрати в пральній машині при температурі 30-400. Переваги евкаліптової ковдри:
Вибір відповідного розміруВибрати розмір ковдри для ліжка гранично просто. Традиційно виготовляють ковдри стандартних розмірів. Серед них виділяють кілька груп:
Поради щодо вибору ковдри
Дотримуючись цих простих порад, ви зможете придбати дійсно гарне ковдру, яке буде радувати своїми властивостями протягом довгих років, зігрівати в холодні зимові ночі або дарувати комфортний сон влітку. Переглядів: 5707 |
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |