Рубрики
... |
Щоб розв’язати всі проблеми стратегічного розвитку компанії, ПАТ “Укрзалізниця” буде потрібно не менше 20 років і значні капіталовкладення.Кошти, в першу чергу, необхідно направляти на модернізацію інфраструктури і закупівлю локомотивів. Про це на конференції Grain Ukraine в Одессі заявив директор з економіки та фінансів УЗ Андрій Рязанцев.
“Для усунення поточних проблем, з якими ми щодня стикаємося в “Укрзалізниці”, нам потрібно вирішувати кілька стратегічних питань. Для цього необхідно подивитися на УЗ в цілому. Вагонну складову ми вже лібералізували, і вона розвивається своїм ходом, при цьому, даючи можливість заробляти всім на цьому ринку. Найбільш проблемними зараз залишаються питання тяги та інфраструктури аутсорсинг бухгалтерских услуг. Для того, щоб оновити ці основні фонди, нам необхідно протягом від 23 до 30 років заробити 1 трлн гривень. 20 тис. км інфраструктури та 2 тис. локомотивів – це те, що потрібно придбати УЗ або всім нам разом, але це потрібно”, – сказав топ-менеджер “Укрзалізниці”.
Фінансову підтримку з обласного бюджету Рівненщини матимуть 20 друкованих видань Таке рішення прийняли під час засідання ради з питань видавничої справи під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.
Загалом на розгляд комісії місцеві видавці подали 27 книг із пропозиціями друку на понад півмільйона гривень. Проте, зважаючи на обмежені фінанси, виділені з обласного бюджету, а це близько 200 тисяч, члени експертної ради обрали найкращі з них. «Основну увагу комісія звертала на ті видання, котрих не достатньо на Рівненщині, а також ті, що мають суспільну вагу. Це, зокрема, дитячі видання. На сьогодні саме цей сегмент малозаповнений, водночас інтерес до україномовних дитячих книг величезний», - розповіла Світлана Богатирчук-Кривко.
Так, голоси членів координаційної ради отримали п’ять видань для дітей: «Кольорові равлики» Олени Медведєвої, «Оберемок віршів і казок від рівненських письменників» упорядника Неоніли Диб’як, «Слова-зоряниці» Олексія Городнього та дві книги Тамари Бацмай «Їжачок-хитрячок» та «Моя Україна»
Найбільшу підтримку комісії одержали художні книги Ірини Баковецької-Рачковської «Пластилін» та гумориста Юрія Берези «Що кому».
Серед історичних видань друкуватимуть трилогію «Заграва» Петра Вороб’я, «Ремель. Уроки історії» (упорядник Роман Горак), «Іван Мазепа. Писання» (упорядник Михайло Борейко).
Після друку книги, тираж кожного видання буде безкоштовно переданий для розповсюдження серед бібліотек Рівненської області.
Гройсман повiдомив, скiльки Україна витрачає щороку на обслуговування боргiв Україна щороку змушена витрачати 5 млрд дол. на обслуговування боргiв, що були накопиченi попереднiми владами i витраченi невiдомо куди.
Про це пiд час години запитань до уряду сказав Прем’єр-мiнiстр України Володимир Гройсман.
«З 45 мiльйонiв українцiв нiхто не пiдтримає змiну цiни на газ. Але у нас накопичено 50 млрд дол. зовнiшнiх боргiв. Хто брав цi грошi i куди подiв – я до цих пiр не можу зрозумiти. На обслуговування цих боргiв ми витрачаємо 5 млрд дол. щороку. Грошi треба вiддавати i треба виконувати умови: пiдвищення цiн на газ, антикорупцiйний суд», – зазначив Гройсман.
За його словами, завдання уряду – забезпечити належне обслуговування зовнiшнiх боргiв, зростання економiки та пiдтримку тих громадян, якi потребують допомоги, через механiзм субсидiй.
«А тарифи встановлює не уряд. Складовi тарифiв i питома вага витрат – це вiдповiдальнiсть мiсцевих влад. Хто модернiзується i впроваджує новi технологiї, має витрати меншi», – сказав Гройсман. Записав Володимир Конєв Переглядів: 5408 |
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |