Рубрики
... |
Про деякі круті штуки в навушниках - цифрова шумоізоляція, bluetooth і NFCКупити найновіші моделі навушників можна на soundmag.ua/marshall-headphones-minor-ii-bluetooth-brown.
Цифрова шумоізоляція, Bluetooth і NFC№1. цифрова шумоізоляція На корпусі навушників знаходиться мікрофон і підсилювач протівофазного сигналу. Мікрофон отримує дані про оточуючих звуках і передає їх на підсилювач. Підсилювач збільшує амплітуду сигналу до потрібної величини і подає на динамік навушника, тим самим компенсуючи зовнішні шуми. Тут нічого революційного немає, аналогічним чином працює зворотний зв'язок в класичних підсилювачах потужності і балансні конструкції.
Це погіршує якість звукопередачи збільшуючи шумозаглушення, з п'яти максимальних відсотків пасивного шумозаглушення, до рекордних 99%. Не кожна цифрова шумоізоляція здатне правильно працювати, а за нормальну доведеться віддати близько 150 $. А таку встановлюють тільки на навушниках преміум класу, які самі по собі коштують від 250 $. Звичайне цифрове шумозаглушення знижує шуми на 60-80%, і робить це не так якісно. За кращий звук, де б то не було, доведеться заплатити.
№2. Bluetooth - спосіб передачі музики без проводів Для прослуховування музики без втрат якості звуку потрібні навушники, а так же телефон або будь-яке інше радіоелектронний пристрій з bluetooth версії не нижче 4.0. Справа в тому, що видання bluetooth йдуть до 4.0 не можуть передати аудіозапис в тому вигляді, в якому вона є, тому перші модифікації bluetooth їх стискають і страждає звуковідтворення. Версії bluetooth 4.0 і вище можуть передавати аудіозапис в їх початковому вигляді, що не стискаючи, в початковій якості. Якщо у вас немає пристрою для відтворення музики через bluetooth з версією не нижче 4.0, можете навіть не шукати навушники з bluetooth. Як правило, всі навушники з bluetooth є модифікація існуючої моделі без bluetooth, але коштують вони приблизно на 70 $ дорожче. Подумайте! Ви готові платити за уявний комфорт такі гроші? Якщо ж підходяще пристрій у вас є, просто знайдіть навушники з потрібною версією bluetooth.
№3. NFC - доповнення до bluetooth Сама по собі ця технологія молода і є тільки в кращих гаджетах останніх років. Навушники з підтримкою NFC - взагалі новинка, таких зараз дуже мало. Для чого потрібен NFC? Що б спростити і прискорити процес підключення навушників до радіопристроїв. Якщо для з'єднання їх по bluetooth потрібно витратити 45 хвилин, то по NFC робиться за кілька секунд. Потрібно просто піднести навушники до апарата, наприклад телефону, після чого з'явиться іконка з питанням про підключення пристрою, погоджуєтеся, і все, готово.
Резюме - Як вибрати навушники?Керуйтеся тільки своїми почуттями. Звичайно можна вивчити купу технічних характеристик, але вони нічого не говорять, ви і так зрозумієте які навушники вас влаштують. Слід визначитися для себе, які навушники потрібні і для чого, а після знайти ті які притягують більше всіх. Згадайте правило ланцюга, сила всієї конструкції залежить від найслабшої ланки. Це значить - не потрібно було заощаджувати, головне вибрати цінову категорію. Після того як вибрали, перегляньте навушники цій ціновій категорії, ті які сподобаються зовні, послухайте в магазині і визначитеся, які з них підходять найбільше. Переглядів: 5395 |
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |