Рубрики
... |
Чистячий і ароматичний засіб для унітазу своїми рукамиВелика кількість побутової хімії для ванної та туалету дозволяє визначитися з тим продуктом, який влаштовує нас за ціною і якістю. Але все кошти закінчуються досить швидко, знайти приємний аромат непросто, змінні блоки часто доводиться міняти і все одно раз по раз унітаз потрібно додатково вичищати йоржиком від нальоту. Є один саморобний засіб для бачка унітазу, яке дозволяє всі ці дрібні побутові турботи звести до мінімуму. Про те, що це за засіб і як його виготовити, ми детально розповімо далі. Матеріали Щоб виготовити для чищення і ароматичний засіб для унітазу своїми руками, вам будуть потрібні: * Пластикова пляшка (0,33 л); * Кабельна стяжка; * Шматок пластика напівжорсткого; * теплова гармата; * соляна кислота; * Рідке мило або засіб для миття вікон; * Ножиці; * Маркер. Крок 1. Для початку вам потрібно буде визначитися з тим, скільки рідини потрібно буде залити в банку. Загальна вага її становить 260 грамів. Такої кількості кошти вам вистачить на кілька місяців. Основна частина даного розчину - це соляна кислота і лише 20 грамів - це рідке мило або засіб для чищення вікон. Зверніть увагу в пляшці обов'язково має залишитися порожній простір. Якщо у вас немає ваг, подивіться на фото, до якого рівня потрібно буде заповнити ємність.
Крок 2. На шматок синтетичної ганчірки викладіть кришку від пластикової пляшки. Обведіть її маркером з запасом 5 мм. Виріжте це коло.
Крок 3. З напівжорсткого пластика виріжте пряму смужку. Закріпіть її кабельної стяжкою, перевернувши при цьому пляшку догори ногами. Потрібно, щоб половина смужки виходила за край пляшки.
Крок 4. Обдуйте пластик повітрям з теплової гармати. У місці зіткнення з пляшкою він повинен її обхопити, а верхню частину оформите у вигляді гачка. При необхідності стяжку затягніть тугіше.
Крок 5. Одягніть на руки захисні рукавички і налийте в пляшку соляну кислоту і миючий засіб. Соляна кислота буде розбивати наліт і бруд, що утворюються на поверхні унітазу, а миючий в такої слабкої концентрації утворює невелику мильну плівку, яка посилить вплив соляної кислоти. За рахунок конструкції сама кислота буде подаватися дозовано. Запаху даний склад мати майже не буде, як не буде і піни, характерною для більшості блоків і гелів.
Не можна буде застосовувати для обробки унітазу білизну, вона в поєднанні з кислотою дасть шкідливі пари. Втім, ні білизна, ні інші засоби для чищення унітазу вам не знадобляться - він завжди буде білим.
Крок 6. Коло з синтетичної тканини вставте в кришку і закрутіть пляшку. На цьому етапі закриття її потрібно буде повністю. Послабити кришку до середини необхідно буде, коли пляшка відправиться в бачок унітазу.
Крок 7. Помістіть пляшку догори ногами в бачок унітазу. Закріпіть її на місці пластиковим гачком. Прослідкуйте, щоб вона не заважала рухається конструкції. Відкрийте кришку.
На цьому ваша система очищення для унітазу готова. Принцип її дії простий. Поки бачок повністю заповнений водою, вода тисне на кришку і склад не просочується в воду. Як тільки вода в бачку опускається нижче рівня пляшки, розчин у вигляді декількох крапель потрапляє в бачок, а звідти і в унітаз. Переглядів: 4992 |
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |