Рубрики
... |
238 тисяч українців виїхали на заробітки в Росію за 6 місяців 2018 рокуУ січні-червні 2018 близько 238 700 українців виїхали в Росію на заробітки, ще 242,2 тисячі поїхали туди з приватним візитом. Про це пише Інтерфакс, посилаючись на міграційні дані Міністерства внутрішніх справ РФ.
Перевезення Кривий Ріг - Москва. Як наголошується, в першому півріччі 12,6 тисяч українців приїхали в Росію з метою навчання, 16,6 тисячі - з метою туризму.
Крім цього, повідомляється, що за першу половину 2018 близько 39,6 тисяч українців отримали російське громадянство, ще 30,4 тисячі - посвідка на постійне проживання.
За даними російського МВС, у 2017 році кількість українців, які виїхали в РФ на заробітки перевищило півмільйона людей, ще близько 85 тисяч отримали російське громадянство.
Заробіток за кордоном завжди вважався одним з найприбутковіших. Зарплата в американських доларах або євро - відмінний спосіб в короткий термін істотно наростити капітал, накопичити гроші на покупку житла, авто та багато інших. Др. Крім того, досвід роботи в зарубіжних компаніях - вагоме доповнення до резюме, яке безпосередньо зіграє на руку при працевлаштуванні.
Росіяни часто шукають способи, як виїхати працювати за кордон. Є 2 основних напрямки, за якими закордонні компанії пропонують вакансії:
Для некваліфікованої робочої сили. Тут не дуже високий рівень заробітної плати для жителів країни, проте студенти і люди без освіти і досвіду можуть заробити за кордоном набагато більше, ніж пропонують вітчизняні компанії. Сюди відносяться вакансії по збору врожаю, в сфері обслуговування, в сфері клінінгу та інші. Для висококваліфікованих кадрів. Зарубіжні компанії зацікавлені в залученні досвідчених фахівців в області медицини, науки, інноваційних технологій. Компанії готові спонсорувати проходження стажування і навчати мови талановитих і перспективних кадрів. Можливість добре заробити, професійно розвинутися, підучити мову і культурно збагатитися - все це зумовило популярність заробітку за кордоном серед росіян. Переглядів: 6136 |
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |