Рубрики
... |
Натяжні стелі для комерційних приміщень: як підібрати матеріал полотна?Чому встановлення натяжних стель доцільне у приміщеннях комерційного призначення? Офіси, магазини, кафе, розважальні клуби й т.д. - всі ці приміщення потребують продуманого підходу до оздоблення інтер’єру. З одного боку, повинен бути стильний дизайн, який відповідає концепції, й забезпечує комфорт як для працівників, так і для відвідувачів. Й, з іншого, обробка має бути практичною в експлуатації. Для оформлення перекриття є спосіб, який поєднує в собі обидві вимоги, а саме - монтаж натяжних систем. Вибір варіантів оформлення широкий - каталог натяжних стель включає різні матеріали, багату палітру відтінків, привабливі фактури, так що можна втілити численні ідеї. Утилітарні риси залежать від матеріалу виготовлення - кожен з них володіє своїм переліком властивостей. Попри те, який матеріал був обраний, беззаперечною перевагою є швидкість монтажу системи та відсутність будівельного сміття, так що ремонт не займе багато часу, і, як наслідок, період перерви у роботі закладу зведеться до мінімуму. Так, проста конструкція зазвичай готова вже через кілька годин.
Практичні та естетичні характеристики текстильних та плівкових покриттів: як визначитися з вибором?Натяжні стелі виробляються з плівки ПВХ або текстилю з поліестерових волокон, покритих просоченням. При виборі перше, на що слід зважати - температурний режим у приміщенні. ПВХ-плівка не стійка до холоду, й починає втрачати початковий вигляд та цілісність, коли стовпчик термометра опускається нижче +5. Відповідно, підходить такий матеріал тільки для приміщень, які опалюються взимку та міжсезоння. Для неопалюваних приміщень, на кшталт літніх кафе, краще встановити тканинне покриття - воно здатне переносити навіть морози до -40 градусів за Цельсієм.
Якщо є ризик затоплення зверху, й потрібно перестрахуватися, плівка тут однозначно виграє. Завдяки міцності й суцільній структурі вона здатна затримувати значні обсяги води, так що облаштування буде в безпеці. Після затоплення натяжна конструкція все ще придатна для подальшої експлуатації - спеціалісти зливають воду, просушують поверхні та заново заправляють полотно у багет. Текстильні аналоги не стійкі до вологи, й у більшості випадків після масштабного «потопу» підлягають заміні. Щодо дизайну, тканинні поверхні роблять оформлення «дорогим», й підходять для створення солідного іміджу. Гама відтінків порівняно невелика, та придатність до багаторазового перефарбовування виправляє цей недолік. За фактурою з текстилю може бути отримана матова стеля, яка зовні подібна на звичайне тиньковане та фарбоване покриття. З плівкою вдасться реалізувати як лаконічні, так і сміливі задуми. Так, виробники пропонують понад 200 тонів, й різні фактури:
Як на тканинні, так і на плівкові полотна можна наносити фотодрук - будь-які зображення чи написи, які вписуються у заплановану стилістику. Це дає змогу надати інтер’єру індивідуального вигляду, зробити його таким, що запам’ятовується. Переглядів: 13182 |
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове. |