Рубрики
• Усі
• Події
• Рецепти
• Політика
• Економіка
• Суспільство
• Бізнес
• Освіта
• Культура
• Спорт
• Корисні поради
• Це цікаво


ПіКа

♥ Додати в "Закладки"


Популярне

У Вараському районі поліцейські виявили посів конопель і вилучили наркотики: розпочато досудове розслідування (17177)

Тертий пиріг з сиром та ягодами (2149)

На Рівненщині правоохоронці затримали зловмисника, який продавав автомобілі, призначені для ЗСУ (2088)

Курча запечене по-грузинські (чкмерулі) (1799)

У Рівному чоловік викрав побутову техніку із орендованих квартир (1789)

Встановлено особу зловмисника, причетного до умисного вбивства у Рівному (1783)

У Рівненській обласній дитячій лікарні відкрили сімейну кімнату (1768)

Ванільне морозиво з пармезаном (1723)

У Рівному триває підготовка до опалювального сезону (1747)

У Рокитному на збуті марихуани викрили місцевого жителя (1722)

Закуска із запечених баклажанів (1709)

Правоохоронцю, який застрелив чоловіка у Рівному, повідомили про підозру (1692)

18 нових автобусів курсуватимуть вулицями Рівного (1648)

У Рівненському районі внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст (1672)

У закладах освіти Рівненщини створюють безпечне середовище (1646)

У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє братів (1653)

Рівненські аудитори виявили на комунальному підприємстві порушень та недоліків на мільйони гривень (1563)

Із російського полону визволили чотирьох військових з Рівненщини (1558)

Баклажан-кебаб в духовці (1546)

Освіта Рівненщини проходить випробовування війною (1531)

#новиниРівне,#новиниРівного,#новини...
Все найкраще - дітям.
Тетяна Хвиль

12:29 28.04.2014

Все найкраще - дітям.

Ні в кого не вникає сумніву в тому, що сир – один з найкорисніших продуктів для дитячого харчування (і не тільки для дитячого). Але де ви бачили дітей, які із задоволенням його їдять. Ні, звісно є прихильники цього продукту, але дуже мало, це скоріше виняток, а не правило.

От батькам і доводиться хитрувати, щось вигадувати. На сторінках нашого записничка є тільки один корисний рецпт для дітлахів. Будемо виправляти цю прикристь, а приготувати я пропоную глазуровані сирочки.

Погодьтеся, мало знайдеться дітей (людей), які просто пройдуть повз холодильників із цими ласощами. А чи такі вже корисні магазинні сирочки? Щоб це перевірити досить лише прочитати, що написано на звороті етикетки. Я прочитала один раз, цього виявилося досить, щоб припинити купляти їх для себе дорослої, а про дітей я взагалі мовчу.

Приготування таких сирочків вдома займе небагато часу, зате користі і насолоди принесе чимало. Тим більше, що смаків можна вигадати безліч. Якщо цікаво, то почнемо.

На 12-15 сирочків нам знадобиться 500гр домашнього сиру, 50гр масла (або 2ст.л. домашньої сметани), 2ст.л. цукру якщо будете робити із наповнювачем (варенням, згущонкою або з керобом). Якщо робити просто шоколадні (з какао), родзинками або курагою, то цукор можна збільшити. Всі інгредієнти пробиваємо блендером до однорідної маси.

А далі грає ваша фантазія. Я робила із грушевим конфітюром, тому викладала столову ложку сиркової маса на долоню, розплескувала і викладала конфітюр. Потім сирковий плесканчик згортала до купи і загортала так, щоб начинка не витікала. Це робиться дуже просто і дуже швидко. Якщо робите без наповнювача, просто ванільні, шоколадні, з родзинками, курагою або цукатам, то це ще простіше –– просто робите маленькі ковбаски.

Далі кладемо наші заготовки в морозильну камеру на 3-4 години. Це робиться для полегшення глазурування.

Для глазурування нам знадобиться 150-200гр шоколаду. Шоколад краще брати чорний, він не так шкодить зубній емалі. Розтоплюємо шоколад на водяній бані. Виймаємо заморожені заготовки і покриваємо їх шоколадом. Це можна робити кількома способами. Перший: занурювати сирок в глазур, але тоді шоколад з водяної бані не знімаємо, щоб підтримувалася температура. Другий: наносимо глазур за допомогою силіконової кисточки, цей варіант особисто для мене найкращий. На заморожених сирочках шоколад застигає миттєво.

Покриті сирочки викладаємо на пергамент і ставимо в холодильник на 20-30 хвилин.

На цьому все, можна кликати дітлахів і насолоджуватися.

Зберігають глазуровані сирки, загорнутими у фольгу в морозильний камері. Дістаються за 30-40 хвилин до подачі. Дуже гарно, дуже смачно, дуже корисно!

Готувати легко, а готувати для близьких ще й приємно!!!

Що таке кероб?

По-перше, на відміну від какао-бобів, кероб солодкий сам по собі і не вимагає при приготуванні солодощів додавання рафінованого цукру.

По-друге, кероб містить багатий набір вітамінів і мінеральних речовин. Кероб на 8 % складається з протеїну і містить вітаміни А, В, В2 і D. У ньому міститься багато кальцію, фосфору, калію і магнію, а також в ньому містяться залізо, мідь, нікель, барій і марганець.

По-третє, кероб значно знижує засвоювання надлишку холестерину при щоденному прийомі їжі. Його гіпохолестеринова здатність у два рази сильніша ніж, у інших харчових волокон.

По-четверте, на відміну від кави і какао, кероб не містить психотропних речовин: кофеїну і теоброміну, які є в шоколаді і які викликають звикання та алергію.

Кофеїн і теобромін – це стимулянти. Кофеїн впливає просто на мозок, стимулюючи почуття, натхнення і пильність. Кофеїн може передаватися з грудним молоком, вагітним жінкам також рекомендується утриматися від прийому кофеїну.

Кофеїн має болезаспокійливі властивості, але також має побічні ефекти: занепокоєння, нервозність, нудоту і почастішання серцебиття. Він стимулює вироблення шлункового соку і діє як сечогінний засіб, тобто через нього разом з водою може відбутися витік розчинних у воді вітамінів В і С.

Кофеїн стимулює вивільнення запасів енергії тіла, тобто запас цукрів різко надходить у кров. Самі знаєте, до чого це може призввести: діабет, ожиріння тощо.

У керобі відсутній фенілтіламін, який викликає мігрень, і фромамін, який крім мігреней викликає алергію.

У керобі немає щавлевої кислоти, яка не дає організму використовувати кальцій і цинк. Ці мінерали (кальцій і цинк ) необхідні для здорової шкіри. Наявність щавлевої кислоти в шоколаді може бути причиною прищів, які зазвичай з'являються у підлітків, схильних до надмірного споживання шоколаду.

Кероб містить великі вуглеводи (цукри) і дубильні речовини. Вуглеводи роблять кероб клейким, здатним поглинати воду і діяти як загущувач . Дубильні речовини керобу зв'язують токсини, таким чином дезактивуючи їх.

Звичайно, кероб не панацея і не лікарський препарат. Ті, хто люблять і їдять шоколад, можуть перейти на кероб . У будь-якому кулінарному рецепті можна замінити порошок какао на кероб.

Тетяна Хвиль, Р-Р

Все найкраще - дітям.

Все найкраще - дітям.

Все найкраще - дітям.


Переглядів: 497


Додайте коментар:

защитный код

Обіцяв рекламу в соцмережах: поліцейські викрили жителя Дубенщини на шахрайствіОбіцяв рекламу в соцмережах: поліцейські викрили жителя Дубенщини на шахрайстві (27)
Досудовим розслідуванням встановлено, що 35-річний млинівчанин у одній із соціальних мереж пропонував послуги з розміщення реклами. Коли отримував гроші на свій рахунок — сторінки замовників...
Кличко привіз трьом бригадам на передову великі партії дронів та старлінківКличко привіз трьом бригадам на передову великі партії дронів та старлінків (30)
Мер Києва Віталій Кличко привіз на Донбас дрони та старлінки для бійців на передовій. Також Кличко вручив нагороди захисникам. Про це він повідомив у своєму...
У Сарненському районі загинув мотоцикліст: поліцейські встановлюють обставини ДТПУ Сарненському районі загинув мотоцикліст: поліцейські встановлюють обставини ДТП (34)
Тіло невідомого чоловіка та мотоцикл у рівчаку біля дороги між населеними пунктами Озерськ та Золоте виявила місцева жителька близько 15 години вчора, 30...
Віктор Шакирзян: “Робота всіх комунальних служб міста має бути максимально орієнтована на рівнян”Віктор Шакирзян: “Робота всіх комунальних служб міста має бути максимально орієнтована на рівнян” (38)
Всі комунальні служби і підприємства міста мають орієнтуватись в першу чергу на потреби рівнян. А також створити зручні механізми співпраці. Про це заявив секретар Рівнеради, виконувач обовʼязків...
На Рівненщині розширюють міжмуніципальне співробітництвоНа Рівненщині розширюють міжмуніципальне співробітництво (36)
На Рівненщині вже підписано 59 договорів між громадами, які стали партнерами для надання ефективних послуг...
Рівне налагоджує співпрацю із медичними закладами ЕстоніїРівне налагоджує співпрацю із медичними закладами Естонії (37)
Сьогодні, 30 квітня, у Рівненській громаді із офіційним візитом перебувають представники клініки відновного лікування у Східно-Талліннській центральній лікарні. Естонські медики вже побували у...
Жителів Рівненщини викрили на незаконному видобутку та зберіганні бурштинуЖителів Рівненщини викрили на незаконному видобутку та зберіганні бурштину (37)
Поліцейські викрили жителів Вараського та Сарненського районів на незаконному видобутку та зберіганні...
Рівненщина отримала статус партнера Союзу балтійських містРівненщина отримала статус партнера Союзу балтійських міст (40)
Рівненська область стала партнером Союзу балтійських міст (UBC). Рішення прийняли під час останнього засідання об'єднання у Ризі. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр...

Пошук

Кулінарний конкурс

Кулінарний записник
Кулінарний записник Тетяни-чарівниці



Зареєструватися


Газета "Piвне-Ракурс"



Наші новини на Facebook

Наш Топ-100

QRcode
ПіКа   ПіКа (С) 2013-2024    Всі права захищено.
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове.