Рубрики
• Усі
• Події
• Рецепти
• Політика
• Економіка
• Суспільство
• Бізнес
• Освіта
• Культура
• Спорт
• Корисні поради
• Це цікаво


ПіКа

♥ Додати в "Закладки"


Популярне

У Вараському районі поліцейські виявили посів конопель і вилучили наркотики: розпочато досудове розслідування (17370)

Тертий пиріг з сиром та ягодами (2195)

На Рівненщині правоохоронці затримали зловмисника, який продавав автомобілі, призначені для ЗСУ (2123)

Курча запечене по-грузинські (чкмерулі) (1845)

Встановлено особу зловмисника, причетного до умисного вбивства у Рівному (1836)

У Рівному чоловік викрав побутову техніку із орендованих квартир (1822)

Ванільне морозиво з пармезаном (1779)

У Рівненській обласній дитячій лікарні відкрили сімейну кімнату (1805)

У Рівному триває підготовка до опалювального сезону (1784)

У Рокитному на збуті марихуани викрили місцевого жителя (1757)

Закуска із запечених баклажанів (1752)

Правоохоронцю, який застрелив чоловіка у Рівному, повідомили про підозру (1724)

18 нових автобусів курсуватимуть вулицями Рівного (1682)

У Рівненському районі внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст (1712)

У закладах освіти Рівненщини створюють безпечне середовище (1679)

У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє братів (1691)

Із російського полону визволили чотирьох військових з Рівненщини (1601)

Рівненські аудитори виявили на комунальному підприємстві порушень та недоліків на мільйони гривень (1590)

Баклажан-кебаб в духовці (1593)

Освіта Рівненщини проходить випробовування війною (1568)

#новиниРівне,#новиниРівного,#новини...
3 способи надіслати гроші з-за кордону
15:16 29.11.2019

3 способи надіслати гроші з-за кордону

За даними Національного банку України, минулоріч українські заробітчани переказали в Україну $10,9 млрд, це сума співставна з 8,3% ВВП країни за рік

За підсумками 2019 року - заявили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - грошові перекази українських трудових мігрантів до України можуть сягнути $12 млрд.

Наші співвітчизники, виїжджаючи на заробітки за кордон, продовжують активно перераховувати кошти близьким та рідним в Україну. Однак перед кожним стає проблема вибору законного та швидкого каналу передачі коштів.

Ми вирішили торкнутись цієї проблеми і коротко розповісти про можливі шляхи переказу коштів з-за кордону.

1.Почнемо з поширеного переказу коштів на картковий / поточний рахунок (SWIFT-переказ).

Принципова умова такого переказу – наявність карткового або поточного рахунку в отримувача. За її наявності відправник за кордоном може надіслати кошти з відділення банку, вказавши прізвище та банківські реквізити отримувача. Отримувач коштів в Україні зможе отримати їх через 2-3 банківських дні у відділенні свого банку.

Серед «плюсів» такого переказу – безпечність пересилання коштів.

Серед можливих незручностей та обмежень:

–отримувачу необхідно відкрити поточний або картковий банківський рахунок. У зв’язку із цим постає питання вибору надійного банку. Повні банківські реквізити необхідно передати відправнику для здійснення відправлення коштів;

- обмеженість доступу до інформації про тарифи на цю послугу, адже банки за кордоном (як і в Україні) самостійно встановлюють тарифи та можуть інформувати про їх розмір на власний розсуд, на сайті або ж лише під час особистого звернення до відділення;

- обмеженість доступу до сервісу для наших трудових мігрантів у випадку, якщо їх статус перебування в країні не легалізовано. Відправник зазвичай (в залежності від законодавства країни перебування) також повинен відкрити банківський рахунок.

- Також не забуваймо, що в багатьох невеличких сільських населених пунктах України фізично можуть бути відсутні відділення будь-яких банків, що може ускладнювати процес отримання коштів.

Крім того, оскільки гроші приходять на рахунок, одержувач буде нести додаткові витрати на зняття коштів в залежності від тарифів банку. В середньому комісія банку за таку операцію може складати від 1 до 2%.

Іноді на форумах можна зустріти пораду «відкрити рахунок за кордоном та переслати одержувачу в Україну карту, щоби мати можливість поповнювати її за межами країни, а кошти знімати у нас». Тут варто зазначити, що часто банки прописують правило: "не передавати картку третім особам". Тобто такий варіант є порушенням, і в разі відстеження транзакцій, що викличуть підозри, (наприклад, в один день поповнення і зняття готівки в двох країнах) банк може вжити відповідних заходів, наприклад, заблокувати картку.

2.Якщо кошти необхідно отримати терміново, можна скористатись однією з систем грошових переказів (Western Union, MoneyGram та ін.).

Серед переваг – надійність і швидкість переказу (кошти доступні протягом 10 хв. після відправлення). Для отримання переказу не потрібно відкривати рахунок в банку.

Серед особливостей – заздалегідь необхідно уточнити місцезнаходження пункту обслуговування системи і видачі грошових переказів, щоби адресат мав змогу так само швидко отримати переказ «на руки». Або, як варіант, з’ясувати, чи працює з однією з таких платіжних систем ваш банк, тоді кошти можна буде отримати через касу у відділенні банку.

Що стосується комісії, то при переказі $1000 США доведеться заплатити $15-50 в залежності від системи та країни призначення. Міжнародні платіжні системи відзначаються доволі високою вартістю комісії.

3. Міжнародний поштовий переказ

У багатьох країнах саме національні поштові оператори є призначеними операторами з надання поштових платіжних послуг та лідерами за кількістю відправлених міжнародних переказів.

Укрпошта також пропонує послугу відправлення та виплати переказів.

Найбільш популярними є такі напрямки, як Польща, Ізраїль, Іспанія, Португалія тощо. Також популярним напрямком є перекази з/в Російську Федерацію. Зважаючи на існуючі обмеження щодо відправки та виплати переказів за міжнародними системами переказу коштів з/до цієї країни, для багатьох людей поштові перекази, що здійснюються в межах країн членів Всесвітнього поштового союзу*, є єдиною можливістю здійснити допомогу рідним та близьким.

Серед «плюсів»:

- надійність, адже Укрпошта, на відміну від банків, не здійснює ризикованої фінансової діяльності – кредитування тощо;

_- доступність, адже поштові перекази, на відміну від банківських, пересилаються до всіх населених пунктів країни без виключення та виплачуються як у відділеннях поштового зв’язку, так і вдома одержувачам (без стягнення додаткової плати);

- не потрібно відкривати банківський рахунок;

- термін пересилання міжнародних поштових переказів у великі міста сягає 2-3 годин;

- термін пересилання міжнародних поштових переказів у села можна співставити із терміном проходження SWIFT-переказу, тобто 2-3 банківських дні.

Серед обмежень - відсутність миттєвих переказів.

Особливо відзначаємо наявність унікальної опції - доставка додому (є актуальною, наприклад, для людей похилого віку, яким фізично важко дістатись до поштового чи банківського відділення).

Міжнародні поштові перекази приймаються і виплачуються у іноземній валюті в певних відділеннях, перелік яких можна дізнатися на сайті товариства за посиланням https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/06/dovidnyk_valutnyh_vpz.pdf. У решті відділень – Міжнародний переказ перерахують за курсом АТ «Укрпошта» і виплатять в гривнях.

Тариф на відправлення міжнародного поштового переказу з України за кордон становить 2% (на суму від 2000 грн). Щодо тарифів на відправлення поштового переказу із інших країн – з ними також можна ознайомитись на офіційному сайті нацыонального поштового оператора.

За повідомленням пресслужби


Переглядів: 629


Додайте коментар:

защитный код

Жінки Рівного, яких випробувала війна, розповіли історії своєї стійкостіЖінки Рівного, яких випробувала війна, розповіли історії своєї стійкості (63)
Сильні також плачуть, втрачають, їм не менше за інших болить, але вони вірять та надихають собою інших...
У Рівному відзначили найактивніших учасників шкільних ЄвроклубівУ Рівному відзначили найактивніших учасників шкільних Євроклубів (43)
...
СБУ  викрила працівника одного з правоохоронних органів Рівненської області на організації схеми ухилення від мобілізаціїСБУ викрила працівника одного з правоохоронних органів Рівненської області на організації схеми ухилення від мобілізації (49)
Служба безпеки регіону викрила місцевого правоохоронця на організації схеми ухилення від мобілізації особами призовного...
Пільги та гарантії неповнолітніхПільги та гарантії неповнолітніх (58)
Усіх неповнолітніх осіб приймають на роботу лише після попереднього медичного огляду...
Кличко відправив захисникам Харківщини 150 fpv-дронів, квадрокоптери та 6 систем РЕБКличко відправив захисникам Харківщини 150 fpv-дронів, квадрокоптери та 6 систем РЕБ (61)
Мер Києва Віталій Кличко відправив захисникам під Вовчанськ велику партію дронів та системи РЕБ. Невдовзі вони отримають ще 350 дронів від Кличка та допомогу від громади...
Рівненські благодійники передали черговий автомобіль Збройним Силам УкраїниРівненські благодійники передали черговий автомобіль Збройним Силам України (57)
Це вже одинадцятий автомобіль для Збройних Сил України придбаний та переданий волонтерами благодійної організації “Фонд Віктора...
«Безпека понад усе!» - Шакирзян про ситуацію на центральному ринку Рівного«Безпека понад усе!» - Шакирзян про ситуацію на центральному ринку Рівного (50)
Рівненські ринки чекають великі зміни. Усе через недотримання норм пожежної безпеки, що несе загрозу для життя людей, як працівників, так і відвідувачів...
Віктор Шакирзян особисто доправив допомогу на фронт та відвідав розташування 56-го Рівненського батальйону ТРОВіктор Шакирзян особисто доправив допомогу на фронт та відвідав розташування 56-го Рівненського батальйону ТРО (51)
Вихідними секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян особисто відвідав Херсонщину, де в зоні виконання бойових завдань відвідав 56-й Рівненський батальйон 104-ї бригади територіальної оборони...

Пошук

Кулінарний конкурс

Кулінарний записник
Кулінарний записник Тетяни-чарівниці



Зареєструватися


Газета "Piвне-Ракурс"



Наші новини на Facebook

Наш Топ-100

QRcode
ПіКа   ПіКа (С) 2013-2024    Всі права захищено.
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове.