Рубрики
• Усі
• Події
• Рецепти
• Політика
• Економіка
• Суспільство
• Бізнес
• Освіта
• Культура
• Спорт
• Корисні поради
• Це цікаво


ПіКа -

♥ Додати в "Закладки"

Популярне

Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон гривень (2830)

На Рівненщині 87 жителів Сарненського району повернуть у бюджет понад 700 тис. грн незаконно отриманих субсидій (1943)

Торт "Жіночі примхи" (2985)

У Рівному побили директора ринку (1517)

На Рівненщині сповістили про штормове попередження (1699)

На Рівненщині за гостинність чоловік поплатився життям (1216)

У Рівненському районі із ножовими пораненнями госпіталізовані троє молодиків (1118)

Чи безпечно проживати в Рівному вище 9-го поверху? (1148)

Рівненщину відвідав Олег Ляшко (981)

В Рівному на лінію вийшов відремонтований тролейбус (1121)

До Корецького монастиря не повернулася черниця (1100)

Лінива капуста (рецепты) (5731)

На Рівненщині брат зарізав брата (1015)

На Рівненщині сталася сутичка між правоохоронцями і бурштинокопачами (916)

На Рівненщині затримали винуватця смертельної ДТП, який зник із місця пригоди (941)

Через двадцять днів обласна рада може отримати нового голову (новости) (932)

На Сарненщині син власниці магазину застав грабіжника на місці злочину (976)

Минулої доби унаслідок чотирьох ДТП на Рівненщині постраждали п’ятеро осіб (958)

Небезпека для маленьких рівнян (860)

У Рівному пішохід потрапив під мікроавтобус (940)

Податківці відповідають на «гарячі» питання рівнян
14:44 19.12.2016

Податківці відповідають на «гарячі» питання рівнян

Пропонуємо до уваги відповіді на запитання дозвонювачів «гарячої лінії», яка нещодавно відбулась в Державній податковій інспекції у м.Рівному.

Чи потрібно сплачувати авансові внески з податку на прибуток у 2016 році?

З 01 січня 2016 року з п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) виключено положення, які передбачали щомісячну авансову сплату податку на прибуток.

При цьому окремі платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.

За якою формою має подаватись Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за підсумками роботи у 2016 році?

З 02.08.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2016 №553, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.07.2016 за №932/29062 (далі – Наказ №553), яким затверджено нову форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

Звіт за зазначеною формою подається до контролюючих органів неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, визначеними пунктом 133.4 ст.133 ПКУ, у строки, передбачені для подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Крім цього, визнано таким, що втратив чинність, наказ Міндоходів від 27.01.2014 №85 «Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій».

Що необхідно для внесення до Реєстру неприбуткових організацій?

Вимоги, яким має відповідати неприбуткове підприємство, установа та організація визначені п.п.133.4.1 п.133.4 ст.133 ПКУ, а саме :

- утворена та зареєстрована у порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

- установчі документи якої містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів управління та інших пов'язаних з ними осіб (визначення доходу наведене у ст.14 ПКУ);

- установчі документи якої передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення). Положення цього абзацу не поширюється на об'єднання та асоціації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків;

- внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Підпунктом 133.4.6 п.133.4 ст.133 ПКУ визначено детальний перелік неприбуткових організацій, що відповідають вимогам п.133.4 ст.133 ПКУ і не є платниками податку.

Юридична особа змінює свою назву. Чи потрібно у такому випадку переукладати договір про визнання електронних документів?

Відповідно до п.п.6.4 п.6 розділу ІІІ «Інструкції з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008р. №233 (далі – Інструкція №233) контролюючий орган, де зареєстрований платник, звіряє реквізити, вказані у Договорі, з реєстраційними даними платника податків в контролюючому органі.

Додатком 1 до Інструкції №233, визначено текст примірного договору про визнання електронних документів, в якому зазначається, зокрема найменування платника податків – юридичної особи.

Внесення змін до облікових даних платників податків визначено розділом IX «Порядку обліку платників податків і зборів», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.11 №1588.

Тобто, у разі зміни найменування юридичної особи, платнику необхідно переукласти договір про визнання електронних документів.

Чи застосовуються штрафні санкції до неприбуткової організації, яка після внесення змін до статутних документів у 10-денний термін не подала до контролюючих органів заяву щодо перереєстрації?

Відповідно до п.117.1 ст.117 ПКУ неподання у строки та у випадках, передбачених ПКУ, заяв або документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, подання з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку та/або складення податкової звітності, відповідно до вимог встановлених ПКУ,

- тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 170 грн., на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, - 510 гривень.

У разі не усунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення,

- тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 340 грн., на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, - 1020 гривень.

Враховуючи викладене, якщо неприбуткова організація (установа), у якої виникли зміни (доповнення) у документах, визначених в реєстраційній заяві, не подала в 10-денний строк після їх виникнення до контролюючих органів за місцезнаходженням документи з указаними змінами (доповненнями) та додаткову реєстраційну заяву з позначкою «зміни» або «доповнення», то до такої неприбуткової організації (установи) застосовується штраф у розмірі 510 гривень. У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року неприбутковою організацією, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, до такої організації застосовується штраф у розмірі 1020 гривень.

Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Переглядів: 87

Додайте коментар:

защитный код
Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон  гривеньРівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон гривень (2830)
Спеціалісти управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели планову ревізію селищного бюджету фінансово-господарської діяльності Млинівської селищної ради Млинівського району ...
У Рівному бійка між чоловіками закінчилася тяжкими тілесними ушкодженнямиУ Рівному бійка між чоловіками закінчилася тяжкими тілесними ушкодженнями (449)
Учора, 10 червня, на вулиці Генерала Безручка під час бійки 50-річний житель обласного центру отримав тяжкі травми голови....
На Рівненщині під час сутички із протестувальниками постраждали четверо поліцейськихНа Рівненщині під час сутички із протестувальниками постраждали четверо поліцейських (203)
Сьогодні, 15 червня, об 11:45 поблизу села Федорівка Сарненського району близько 150 місцевих жителів, невдоволених діями правоохоронців у протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю, перекрили авто...
У ДТП на Рівненщині постраждали шестеро дітейУ ДТП на Рівненщині постраждали шестеро дітей (135)
Учора, 16 червня, у селищі Мізоч Здолбунівського району сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждали шестеро дтей та 29-річний водій автомобіля «Volkswagen Passat»....
На Рівненщині поліцейські знищили плантацію снодійного макуНа Рівненщині поліцейські знищили плантацію снодійного маку (85)
Із 25 травня поліцейські проводять комплексні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «МАК», спрямовані на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надх...
У Рівному працівник банку торгував інформацією про клієнтівУ Рівному працівник банку торгував інформацією про клієнтів (419)
У Рівному судять працівника банку за несанкціоноване копіювання інформації про клієнтів, що призвело до її витоку...
У Рівному судитимуть за шахрайство здолбунівчанина-мебляраУ Рівному судитимуть за шахрайство здолбунівчанина-мебляра (219)
Слідчі Рівненського відділу поліції скерували до суду кримінальне провадження із обвинувальним актом відносно 53-річного здолбунівчанина, який під приводом виготовлення меблів ошукував громадян....
На Рівненщині в Управлінні праці соціального захисту населення Дубенської міської ради виявлено порушень майже на 1,5 млн грнНа Рівненщині в Управлінні праці соціального захисту населення Дубенської міської ради виявлено порушень майже на 1,5 млн грн (170)
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області під час планової ревізії в Управлінні праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради виявили фінансових порушен...

Сайт міського голови Рівного


Кулінарний конкурс

Кулінарний записник
Кулінарний записник Тетяни-чарівниці



Зареєструватися


Газета "Piвне-Ракурс"

Рекламна газета "Об`ява"



Пишіть тут, про те, що Вас цікавить, ідеї, теми. Заходьте, тут буде кльово!



ПіКа -   ПіКа - (С) 2013-2016    Всі права захищено.
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове.