Рубрики
• Усі
• Події
• Рецепти
• Політика
• Економіка
• Суспільство
• Бізнес
• Освіта
• Культура
• Спорт
• Корисні поради
• Це цікаво


ПіКа -

♥ Додати в "Закладки"

Популярне

Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон гривень (3046)

На Рівненщині 87 жителів Сарненського району повернуть у бюджет понад 700 тис. грн незаконно отриманих субсидій (2043)

Торт "Жіночі примхи" (3255)

У Рівному побили директора ринку (1641)

На Рівненщині сповістили про штормове попередження (1801)

У Рівненському районі із ножовими пораненнями госпіталізовані троє молодиків (1211)

На Рівненщині за гостинність чоловік поплатився життям (1292)

Рівненщину відвідав Олег Ляшко (1072)

Чи безпечно проживати в Рівному вище 9-го поверху? (1212)

В Рівному на лінію вийшов відремонтований тролейбус (1181)

До Корецького монастиря не повернулася черниця (1172)

На Рівненщині брат зарізав брата (1106)

Лінива капуста (рецепты) (5987)

На Рівненщині сталася сутичка між правоохоронцями і бурштинокопачами (1011)

Через двадцять днів обласна рада може отримати нового голову (новости) (1020)

На Рівненщині затримали винуватця смертельної ДТП, який зник із місця пригоди (1015)

На Сарненщині син власниці магазину застав грабіжника на місці злочину (1035)

Небезпека для маленьких рівнян (930)

Минулої доби унаслідок чотирьох ДТП на Рівненщині постраждали п’ятеро осіб (1007)

На Рівненщині відбулося масштабне свято (806)

#Події
З початку року єдинники сплатили в місцеву казну

більше 110 млн. грн. єдиного податку
14:18 19.12.2016

З початку року єдинники сплатили в місцеву казну більше 110 млн. грн. єдиного податку

За словами заступника начальника ДПІ у м.Рівному Валентина Германа, протягом січня-листопада 2016 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до місцевого бюджету 110,4 млн. грн. єдиного податку. В порівняні з аналогічним періодом минулого року цього податку надійшло на 40,5 млн. грн. більше.

Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 32,2 млн. грн., а це на 13,1 млн. грн. більше ніж у 2015 році. Фізичними особами-підприємцями сплачено 78,2 млн. грн., що на 27,4 млн. грн. перевищує надходження січня – листопада минулого року.

«Своєчасне надходження платежів до місцевих бюджетів дозволяє органам місцевого самоврядування ефективно вирішувати нагальні проблеми громади краю. Тому, від рівня сумлінності та свідомості підприємницької спільноти, залежить економічна самодостатність нашого міста», - зазначає посадовець.

Запитували - відповідаємо

Яким чином роботодавець розраховує єдиний внесок, якщо найманий працівник працює неповний робочий день та отримує заробітну плату менше мінімальної?

Абзацом другим частини п’ятої статті 8 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) визначено, що у разі, якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) не перевищує розміру мiнiмальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мiнiмальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена частиною п’ятою статті 8 Закону №2464, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру (абзац третій частини п’ятої ст.8 Закону №2464).

Порядок виплати заробітної плати регулює Закон України від 24.03.1995 №108/95-ВР «Про оплату праці» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №108).

Так, статтею 3 Закону №108 визначено, що мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якої не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

Тобто, якщо працівник відпрацював повний місяць, працедавець зобов’язаний нарахувати заробітну плату не нижче за мінімальну.

Відповідно до статті 56 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 №322-VІІІ із змінами та доповненнями за угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень.

Оплата праці у цих випадках провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку.

Таким чином, роботодавець має право нарахувати працівнику, який працює неповний робочий день заробітну плату нижчу за мінімальну, але за умови, що сума нарахованої заробітної плати має бути не менша ніж частина від мінімальної заробітної плати, що припадає на фактично відпрацьований час.

Однак роботодавець розраховує суму єдиного внеску, як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску незалежно від того, що працівник працював неповний робочий день.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску застосовуються до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.

Інформація з даного питання розміщена на «Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі» (підкатегорія 301.04.01).

Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Переглядів: 106

Додайте коментар:

защитный код
Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон  гривеньРівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон гривень (3046)
Спеціалісти управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели планову ревізію селищного бюджету фінансово-господарської діяльності Млинівської селищної ради Млинівського району ...
На Рівненщині відбулося масштабне святоНа Рівненщині відбулося масштабне свято (806)
15 липня, в селі Велика Омеляна, що у Рівненському районі, відбувся другий районний фестиваль народної творчості, історії та побуту: «А у нас на ярмарку!»....
У Рівному буде перекрито рух для автотранспортуУ Рівному буде перекрито рух для автотранспорту (383)
На виконання розпорядження міського голови щодо перекриття руху по вулиці Олени Теліги (на ділянці дороги від Дубенська до вул. Боярка) на період проведення ремонтних робіт з 900 год. 21.07.2018р. по...
Поліцейські встановлюють обставини вбивства у РівномуПоліцейські встановлюють обставини вбивства у Рівному (377)
Сьогодні, 17 липня, близько 13-ї години до поліції надійшло повідомлення, що у Рівному на вулиці Небесної Сотні застрелили чоловіка. Тіло людини з вогнепальним пораненням виявили між автомобілями на ...
У квартирно-експлуатаційному відділі м.Рівне виявлено порушень на суму понад 1,5 млн грнУ квартирно-експлуатаційному відділі м.Рівне виявлено порушень на суму понад 1,5 млн грн (167)
Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності квартирно-експлуатаційного відділу м. Рівне і виявлено порушень за...
У Рівному завтра перекриватимуть вулиціУ Рівному завтра перекриватимуть вулиці (252)
Перекриватимуть рух окремими вулицями міста у зв’язку із проведення в місті Рівному нічного легкоатлетичного пробігу 14 липня 2018 року...
На Рівненщині викрали скриньку для пожертв важкохворій дівчиніНа Рівненщині викрали скриньку для пожертв важкохворій дівчині (37)
Дубенські оперативники затримали молодика, який викрав скриньку для пожертв важкохворій дівчині...
У Рівному підпалили кіоскУ Рівному підпалили кіоск (87)
Рівненські поліцейські розслідують підпал торгового кіоску...

Сайт міського голови Рівного


Кулінарний конкурс

Кулінарний записник
Кулінарний записник Тетяни-чарівниці



Зареєструватися


Газета "Piвне-Ракурс"

Рекламна газета "Об`ява"



Пишіть тут, про те, що Вас цікавить, ідеї, теми. Заходьте, тут буде кльово!



ПіКа -   ПіКа - (С) 2013-2016    Всі права захищено.
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове.